Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-16, 19:44   #4196
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez roxanne22 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki,
Jako zupełny laik w kosmetykach naturalnych i pielęgnowaniu włosów postanowiłam się zwrócić o pomoc do bardziej doświadczonych koleżanek.

Od ponad roku brałam bardzo silne leki hormonalne niestety w tym też okresie fryzjerka nieudolnie rozjaśniała mi włosy z rudych (bez ściągania koloru i wyszło przepalone żółtko) od tamtej pory nadal farbuję włosy na rudo bo boję się zrobić ściągania koloru żeby jeszcze bardziej im nie zaszkodzić
tych wszystkich informacji jest tak dużo że po ok 3 godzin czytania wszystko zaczęło mi się mieszać proteiny, oleje, humektanty, emolienty itd.
Włosy określiłam że muszą być wysoko porowate bardzo się puszą, mam totalną słomę, kolory farb łapią ładnie jednak szybko się wypłukują
więc tak zakupiłam:
1. odżywkę garnier z masłem karite
2. naturalną maskę z awokado i miodem z organic shop
3. szampon babydream
4. płyn facelle
do tego chce zrobić zakupy na zsk i kupić jakiś olej myślę tu o arganowym
i teraz dochodząc do finału co jeszcze ewentualnie zamówić? czego może brakować w moim miniaturkowym zestawie do rozpoczęcia odpowiedniej pielęgnacji?
dodam że już oczyściłam włosy z wszystkiego co na nich było i od czego teraz zacząć żeby było dobrze?

bardzo bym prosiła o odpowiedź na te 2 pytania będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki pozdrawiam serdecznie
Polecam szampon Equilibra wersję do włosów farbowanych, jest świetny. Kupisz w aptekach np Ziko, sieć Intermarche ma też świetny szampon z serii Bio Labell, podobny do Equilibry. Obydwa cudownie nawilżają włosy i je wygładzają nie obciążając (też mam porowate).Z olejów polecam Heenarę lub Sesę. A z masek i odżywek wypróbuj Alterrę z Rossmanna (i maska i odżywka godne polecenia), aczkolwiek zakupy, które poczyniłaś wyglądają całkiem fajnie, chociaż obawiam się, że ten szampon Babydream może się nie sprawdzić u Ciebie, ale spróbować warto, odżywka Garniera jest bardzo fajna, ale dla mnie była za lekka, gdy miałam bardzo suche włosy.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-10-16 o 19:45
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując