Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-08, 21:04   #2260
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Sama nie wiem. Chcialabym juz teraz, dzwonilam do Biar Beauty i moglabym juz zaczac chodzic na lekcje, swiadectwo ukonczenia szkoly dostalabym za rok. Oni sa tam bardzo mili i latwo sie z nimi dogadac, dopasowac sobie wszystko (nic dziwnego, miesieczna oplata to polowa mojej obecnej wyplaty). Tyle, ze w czerwcu mam usuwanie woreczka zolciowego i mozliwe, ze przez dwa tygodnie bede siedziec w domu nim dojde do siebie, a jakby nie patrzec jest to pol miesiaca i szkoda mi wtedy placic za szkole a nie moc do niej chodzic - nie wiem, moze to glupie myslenie z mojej strony? Ale ja to dosc cebulacka jestem i bardzo oszczedna

Ogolnie potrzebowalabym rady w tej kwestii



Pingwinku jaka sliczna jestes! Wygladasz jak nastolatka. A jakie oczy duze

Co do mojej pracy to moze i Super Pharm to taka NISZOWA PERFUMERIA, przeciez mamy Moschino Fresh, ktory wszyscy myla z plynem do mycia okien
Hmm... Może jak powiesz jaka jest sytuacja to będziesz mogła zapłacić za pół miesiąca? Ja bym już zaczęła chodzić na Twoim miejscu

Dziękuję za komplementy Forever 18 Mam takiego znajomego (obecnie ma 32 lata), który zawsze mnie pyta w dzień urodzin - które to urodziny? 16? Oby jak najdłużej

Ja właśnie dzisiaj specjalnie poszłam do SP w Blue City powąchać te perfumy - taki trochę duszący niby świeży Clin Lubię ubrania i buty Moschino, ale perfum żadnych chyba Kiedyś mi się podobały Happy Fizz, ale to było baaaardzo dawno temu - byłam wtedy fanką Escady na lato To chyba było za czasów gimnazjum albo nawet szkoły podstawowej
Coś mi się pomyliło z tą pracą - myślałam, że to Ty zmieniłaś pracę na tę w perfumerii niszowej, a to była Nate od kota Andrzeja
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora