Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-30, 11:47   #3763
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a te włoski od victorii podobno sa ekstra, dziewczyny na watku o przedłużaniu baardzo je polecają. Są tak geste, ze wystarczy 2 tasmy ze soba zszyc i juz nosic tylko jedną, a nie zakładac cały zestaw.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

ale cudne te włoski.. chyba sobie kupię na urodzinki!

sa o tyle fajne, ze mozna je poddawac obróbce termicznej- prostowac, kręcic itp. sa sztuczne, wiec nie pofarbujesz, ale dłuzej sa w dobrym stanie, no i nie błyszcza sie jak psy ja..jca. i tanie jak barszcz! oj kobietki, ja się skusze!

a jak wasi faceci na takie cos reagują? mój patrzy strasznie krzywo, ale mówi ze na szczescie to nie on by to nosił? jak jest u WAs?
ja juz od jakiegoś czasu myślałam o clip in ale te wasze ostatnie posty tak mnie nakręciły, że właśnie na urodziny sobie kupiłam

http://allegro.pl/clip-in-jedyne-tak...206031595.html

wzięłam fale, bo swoje mam falowane i nie będę musiał ich prostować, myślę, że będą dobre, ważą 236 gram, więc powinny być gęste, opinie też mają pozytywne.

Co do mojego faceta to on jest kompletnie przeciwny bo myśli, że mi odpadną i będzie wstyd

Jak tylko przyjdą zdam wam fotorelację.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora