Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szydełkowe różności + haft matematyczny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-10, 15:04   #6
ewax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 250
Dot.: Szydełkowe różności + haft matematyczny

podwiazki super, ponoc na mature tez sie je zaklada, tak slyszalam , a te kubeczkowe ubranka to

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Pielgrzym Pokaż wiadomość
Witam serdecznie !
Na początek, chciałabym wszystkim superanckim dziewczynom złożyć najlepsze życzenia noworoczne. Dużo zdrowia i wielu ciekawych inspiracji w 2013.
Na Wizażu jestem cosik od roku. Dopiero dzisiaj odważyłam sie pokazać wszystkim moje szydelkowe i nie tylko, wypocinki. Szydełkowania nauczyła mnie śp. Babcia. Nie wiedziałam, że to hobby stanie się moim sposobem na czasami trudne chwile w życiu. Śmieję sie, że to co wychodzi spod szydełka, jest produktem ubocznym walki z przeciwnościami życia. W związku z tym, że jestem początkującą szydelkomaniaczką, proszę o wyrozumiałość. Dzielę się z Wami- Dziewczyny tym co zrobiłam i mam nadzieję, że czasami będę pomocna w różnych problemach szydełkowych oraz w hafcie matematycznym, oczywiście w miarę swoich skromnych możliwości. Na początek wrzucam ostatnie wypocinki, które myślę, że są na czasie. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące moich prac, więc bez skrępowania- pytajcie. Liczę też na konstruktywną krytykę...
zaczelam od konca , zycze pieknych dalszych prac , nie krytykuje, bo kazda wlasnorecznie rzecz zrobiona jest piekna, jedyna w swoim rodzaju, mozna co najwyzej cos podpowiedziec, poradzic...moze w koncu sie zmobilizuje i zaloze watek ze swoimi pracami , ale chyba jeszcze do tego nie dojrzalam
ewax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując