Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rolki:)
Wątek: Rolki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-06, 16:19   #2449
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Rolki:)

Witajcie Przedwczoraj zakupiłam moje pierwsze w życiu rolki i pragnę nauczyć się jeździć, ale tak głupio jakoś się czuję, nie jestem już taka młoda, no i do tego wysoka, a na rolkach to już prawie z 2 metry mam. Boję się upadku z takiej wysokości Na razie ćwiczę w domu.
Acha, kupiłam rolki fila za 599, super lekkie, rewelka!!! Polecam. Zaś z tańszych widziałam i słyszałam, że są dobre Tempish, nawet mi się podobały takie za około 250, ale nie było mojego rozmiaru
I namierzyłam się naprawdę wiele par, zazwyczaj noszę buty 40, ale rolki lepiej pasują na mnie 41 i to z każdej firmy prawie

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Podpiszę się pod tym pytaniem co prawda mogę wydać trochę więcej, co nie znaczy, że chcę - jestem początkująca, nie wiem na ile rolki mi "siądą", ale też nie chcę kupować byleczego z supermarketu, jeżeli ma się zaraz rozlecieć. Doradzicie jakie marki rozważać?
Tak jak wspomniałam dobre rolki są K2, Tempish, Fila. Ważna jest lekka wytrzymała konstrukcja, twardość kółek ok. 80 najlepiej, no i wielkość kółek, też około 80 mm.
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png

Edytowane przez patiuszka
Czas edycji: 2012-06-06 o 16:16
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora