Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie -część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-01, 08:21   #2488
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

[QUOTE=iekd;35031428]
Cytat:
Napisane przez anulita30 Pokaż wiadomość

bardzo Ci dziekujerozumiem ze wrocisz do encanto,czy masz jeszcze jakies do przetestowania?
Mi najbardziej zalezy na regeneracji,odbudowie i w tym wypadku polecasz encanto wiec chyba sie skusze,choc ten formaldehyd....
Mozesz jeszcze napisac jak dlugo efekty utrzynywaly sie na Twoich wlosach po zabiegach z roznych firm?
pozdrawiam))))
p.s.-wloski mam z tylu do ramion,boki krotsze/wykruszone.../a grzywa do nosa,ile potzrbuje preparatu?wloski cienkie i normalnej gestosci

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

znalazlam taki zestaw na all i zastanawiam sie czy bedzie dobry po zabiegu:
http://www.biovax.pl/strona,produkt,...WAB_200ml.html

jak m yslicie?zaraz poszukam skladu czy jest sol i alko

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

szampon:
Skład: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Coco-Glucoside, Cocamide DEA, Polyquaternium-7, Cocamidopropylamine Oxide, Polyquaternium-22, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Trimethylsilylamodimethic one (and) C11-15 Pareth-5 (and) C11-15 Pareth-9, Dicaprylyl Ether (and) Lauryl Alcohol, Styrene/Acrylates Copolymer (and) Coco-Glucoside, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxide) (and) Mica (and) Tin Oxide, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Methylisothiazolinone, Potassium Sorbate.

maska:
kład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Lawsonia Inermis Extract, Trimethylsilylamodimethic one (and) C11-15 Pareth-5 (and) C11-15 Pareth-9, Parfum, Citric Acid, Triethanolamine, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Potassium Sorbate.
Następny który przetestuję, będzie cocospoko pure. Poczekam jeszcze na opinie dziewczyn, ale tak czy inaczej sama też zrobię Jeśli chodzi o trwałość to encanto 4 m-ce , qod 4-5 m-cy, coco muszę jeszcze poczekać bo na włosach mam 2 m-ce. Jeśli chodzi o Twoje włosy myślę że 50 ml. spokojnie starczy.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora