Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 13:55   #827
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

[quote=Serenite_;7643778]Dzięki
Zainteresowałam się Avene. Mam nawet ich książeczkę i widzę tu, że przy kremach jest zwykle uwaga-używać raz dziennie...Dlaczego i co w takim razie używać na dzień (gdzyż jest tu sugestia-najlepiej na noc)...Diroseal nie dla mnie, bo nie mam problemów z naczynkami i zaczerwienieniami. Fajnie wygląda Eluage, ale to na głębokie zmarszczki i utratę jędrności, a ja nie mam żadnych zmarszczek oprócz kilku mimicznych pod oczami... Może więc ten Ystheal+,na pierwsze oznaki starzenia... Czy ktoś używał i może mi cos więcej o nim powiedzieć?



Ja używam od ponad półtora roku Avene Eulage /przemiennie z AA/ i jestem nim naprawdę zachwycona. Co prawda nie miałam wielu kremów a już na pewno żadnego z wyższej półki, a Avene to jedyny, który uwielbia moja skóra twarzy bardzo ładnie się rozprowadza, aplikacja ułatwiona dzięki pojemnikowi z dozownikiem /i wszystko wyciska się do końca bo to pod cisnieniem jakims wychodzi /, jest taki lekko aksamitny, wyśmienicie się wchłania, zapach delikatny i widoczne efekty. Ja też nie mam wielu zmarszczek /I'm 34/ ale te wokół oczu, linie od nosa idące w kierunku ust są wyraźnie spłycone. I o to przecież chodzi . Z Avene stosowałam też krem nawilżający, zero uczulenia, dobrze się wchłaniał ale za to nie było efektów jak po eulage . Gorąco polecam
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora