Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-23, 14:16   #836
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
No kicha straszna długo czekalaś na odp?
Pierwszy zamawiałam 01-05-2008, dostałam 07-05-2008 i tego samego dnia reklamowałam. 08-05-2008 dostałam odpowiedz, że wysyłają new fresh one... ale jak go dostałam stwiedziłam, że ma tą samą datę produkcji co ten pierwszy. Przez kilka dni nie miałam czasu więc reklamacje nr 2 na obydwa kremy napisałam 19-05-2008, 20-05-2008 dostałam odpowiedź, że sprawa w toku i , że myślą co zrobić (pewnie w tym czasie wycinali i zaklejali te kody). Dziś dostałam dwa maile od benlui i smirti, że bardzo przepraszają i że zwrócą kasę na kartę co trwa ok 2tyg. Dobre i tyle...

Powiem, że też chciałam kupić ten specyfik co Ty bo ma fajną cenę w dwupaku ale jakoś nie skusiłam się. Kupiłam ok mc temu krem Multi-activ Clarinsa na noc i jest ok. Zamówiłam też ich babskie samoopalacze ale szukałam wśrod nowości i tych, które są od niedawna w ofercie bo bałam się staroci... Ale utknęły w UC więc nie wiem czy sie tam nie zestarzeją biorąc pod uwagę ich tempo

Serenite jako posiadaczka suchej skóry przeszłam długą drogę w poszukiwaniu czegoś co da mi przede wszytskim komfort w postaci nie ściągania paszczy w połowie dnia... Często było tak, że kładłam boski i drogi krem po czym około południa marzyłam już tylko żeby się czymś nawilżyć bo nie mogłam otworzyć ust tak byłam ściągnięta. Od dłuższego czasu używam więc LRP toniku i kremu i maseczki z serii nawilżającej Hydraphase, odżywki Nanobase i Lipobase (też z apteki), na dzień głównie Vichy Myokine a na noc Clarinsa Multi-active lub Myokine w wersji na noc. Pod oczy Myokine albo Contour Balm Clarinsa albo Multi-activ bo mnie nie podrażnia w okolicach pod oczami. Stosowałam też przez ok rok Avene Ystheal w wersjach lżejszej i bogatszej ale oprócz okresów wielkiego przesuszu i łuszczenia nie zauważyłam wcale zmian w jakości skóry...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora