Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 20:50   #1040
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Pokaż wiadomość
przyszły mi dzisiaj farbki więc na dniach dam znać jak poszło farbowanie Nie wiem jednak jak je zafarbować. Mam najpierw położyć na odrost, odczekać i potem na reszte włosów na krócej, czy spokojnie mogę od razu na całość i trzymać od momentu pofarbowania całości z 25 min? Bo na ulotce dziko to jest przedstawione i sama już nie wiem
sandryna89xd- Twoje włosy wyglądają mi na poziom 6- jasny brąz (gdzie poziom 1 to czerń a platyna to 11, lub 12 itp.)
Poziom 8 to raczej nie dla ciebie, Ty się zastanów nad 7 lub ciemniejszą 6, tylko nie wiem, czy całkiem czarne Ci nie wyjdą.
Najważniejsze to jaki masz refleks? rudy, złoty, czerwony...bo fotki przekłamują.
Tą co sbie wybrałąś to raczej odradzam .13 po przecinku gdzie 1 to popiel/niebieski, neutralizuje rydy odcień, a 3 złoto, więc nawet gdybyż zneutralizowała rudość tym popielem to sobie zafundujesz złoto tą 3.
Jeśli masz rudy, szukaj farby np. 7.1, 6.1
Jeśli masz złoto, szukaj 7.22 lub 6.22(.2 - to perła/opal/ fiolet neutralizuje złoty rfleks)
I poczytaj ostatnie parę stron, wszystko będziesz wiedzieć

chicooore - To w końcu co kupiłaś i na jakim oxy będziesz robić, i co tam w ulotce napisali?
Ja jak odrost farbuję na ten sam kolor co reszta włosów to tak robię że odrost 25min, reszta emulguję z wodą i jeszcze 5min, Ale pamiętaj, że jak zaczniesz nakładać na odrost to z 15 minut Ci zejdzie i jak jeszcze dodasz do tego te 25 to się zrobi 40 min. Możesz najpierw nałożyć na długość, potem na odrost dopiero odliczaj czas.
A co piszą na ulotce i wklej proszę jeszcze raz swoją fotkę co masz teraz, żeby się upewnić
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując