Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-27, 21:14   #4515
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jaka ta infolinia Sephory beznadziejna, no, bez jaj.
Ponad miesiąc czekam na przesyłkę ze złotą kartą więc chciałam się dowiedzieć co i jak.
Przez cały boży dzień nikt tam nie odebrał telefonu tylko zgłasza się durny automat, który obiecuje oddzwonić - czego oczywiście nie robi. Tam w ogóle ktoś pracuje?
Do mnie oddzwonili kiedyś po 5 dniach. Powiedziałam, że w sumie to już praktycznie tydzień minął na co Aleksander się oburzył, ale miałam akurat otwarty kalendarz, więc podałam dokładną datę zgłoszenia się na ich infolinię i podziękowałam za rozmowę

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Niestety tak: Bartek, Aleksander i Krystian

Tż w ramach małżeńskiej współpracy i na moją prośbę zadzwonił dziś zapytać się o brokuła. Rozmowę z Bartkiem rozpoczął od tego, że chce żonie wynagrodzić to, że cały czas siedzi i ogląda mecze i chciałby jej coś kupić i czy są lub będą jakieś boxy ( prawda jest taka, że ja cały czas siedzę i oglądam, bo jestem bardziej meczowa niż Tż ) . Na co Bartek stwierdził, że w S nie ma żadnych boxów Po czym TŻ wytłumaczył mu, że jak nie ma jak ostatnio dostał go gratis przy zakupach powyżej 200 zł i opowiedział dokładnie o co chodzi. Bartek stwierdził, że faktycznie mają takie boxy ale oczywiście on nic nie wie kiedy będzie i że S informuje o tym tylko przez newsletter
Ale cwanie to obmyśliliście szkoda, że trzymają język za zębami
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora