Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-24, 09:22   #198
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie pomyliłam wątku..ale raczej nie.

Mam pewien problem, szukam farb fryzjerskich (takich które idzie kupić w profesjonalnych sklepach fryzjerskich, barwnik osobno i do tego kupuje się osobno utleniacz).

Chciałabym dowiedzieć się, jakie są "numery" farb brązowych, chodzi mi o kolor czekolada, jasna czekolada etc. takie odcienie które kręcą się koło czekoladowego brązu/czystego brązu, sama nie znam się na takich farbach..ale potrzebowałabym kilka odcieni takich farb..ich numerów i najlepiej nazwy angielskiej, ale polska może też być, najbardziej zależy mi na numerach poszczególnych kolorów.

I czy we wszystkich krajach (chodzi mi polska -UK) numery np koloru "brąz" to np 7:1 i w UK też jest taki numer czy to zależy i wszędzie są inne?

Pytam się dlatego, że taka farba nie niszczy tak okropnie włosów (moje są zniszczone już) i wszystko ładnie pokrywa, potrzebuje ją po prostu kupić.
Zerknij na początek wątku...tam Melina opisuje numeracje refleksów, jeśli chcesz zerknąć na kolorki to wystarczy wpisać w Google producenta i nazwę farby.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując