Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 18:44   #680
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Postraszyłaś mnie mi po Faux nie promienieje, po prostu... jest sobie. Na razie maznęłam tylko na ręce Driftwood, to przez to, że to nie mat, to może mi ewentualnie pasować. W końcu chłodny nudziak. Od biedy jest jasny róż też ładny.

No i szara też jest super Ale to zupełnie nie dla mnie.
Eee, nie chciałam straszyć To są bardzo indywidualne kwestie, w czym komu jest dobrze, nigdy nic nie wiadomo, więc trzeba testować Z Faux to był przykład tylko, chodziło mi o stonowany typ urody. Myślę, że kobiety, które wymagają bardziej wyrazistych akcentów kolorystycznych na twarzy, trochę będą wyglądały jak topielice w szmince typu Really Me. Ale dla bardziej zgaszonych typów to może być świetny wybór - mnie np. te 2 szminki bardzo ucieszyły, bo większość nudziaków w MACu to jednak jakieś cieplaki są, czyli kompletnie nie dla mnie (poza Blankety, którą kocham). Brakowało mi takich odcieni. U mnie Driftwood wypada podobnie do Really Me, ale to znowu indywidualna kwestia - u kogoś innego różnice mogą być większe. Driftwood jest ciut bardziej liliowa niż Really Me, to na pewno.
Pociesz się, że i tak ja mam gorzej - dla mnie z całych tych 2 kolekcji Driftwood i Really Me to jedyne noszalne kolory Reszta zbyt mocna albo zbyt ciepła

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
To dla mnie zła wiadomość
Chociaż może Really Me powinnam jeszcze raz spróbować... Kiepskie miałam ostatnio warunki do testów.
Z tego, co pamiętam, masz zimowy typ urody? Jeśli tak, to faktycznie pierwsze wrażenie "sinego" koloru Really Me (w sensie negatywnym) może być trafne Ale jako zima masz całkiem spory wybór fajnych kolorów dla siebie w Liptensity, więc spoko, i tak będzie na co się spłukać
vine jest offline Zgłoś do moderatora