Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-14, 16:14   #1
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924

Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)


Hej Dziewczyny,

Zdaje sobie sprawe z tego, ze juz istnieje watek dot. roznego roadzaju szkiel kontaktowych i soczewek, ale postanowilam stworzyc ten watek, bo ta sa, nazwijmy, "wyjatkowe" soczewki. Kojarzycie te japonskie kreskowki i komiksy z tymi dziewczynkami, ktore maja duze, sliczne oczy - to sie chyba MANGA nazywa No wiec... w Japonii produkuja specjalne soczewki, ktore daja wlasnie taki efekt - duzych, pieknych, lsniacych oczek... Widzialam pare zdjec i jestem naprawde pod wrazeniem... Produkuja je firmy m.in. takie jaki Dueba, Geo, itp. Wszystko to kwestia czarnych oprawek wokol teczowki, ktore niezwykle powiekszajac Ci oczy i daja efekt oczu lalek Czy ktoras z was moze takie stosowala? Macie fotki? Gdzie kupilyscie? Wiem, ze na allegro dostepne sa BIG eyes firmy acuvue, ale nie wiem jaki one z kolei daja efekt - czy przypadkiem nie jest mniejszy... Mysle, ze to swietna sprawa dla dziewczyn, ktore maja male oczy. Koszt to okolo 50 dolarow i mozna w nich chodzic codziennie przez caly rok, takze nie sa drogie.......

Wklejam pare fotek
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując