Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-30, 10:59   #2702
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIV

Malinko, no właśnie - zaraz zrobię Ci analizę grafologiczną :P Też chciałam Ci coś napisać, żeby tak bardziej od serca było , ale pakowałam przesyłki dziś rano na chybcika Moim pismem są tylko nasze adresy, natomiast napis z tyłu " zaklejone przez nadawcę" i podpis będzie mojej siostry . W przypadku dzisiejszych przesyłek dla pozostałych Wizażanek podpis, adresy i dopiski były moje a w przypadku tego małego liścika dla Ciebie zapomniałam o koniecznym dopisku i podpisie, więc musiałam się wyręczyć pośrednikiem

W następnej przesyłce ode mnie na pewno znajdzie się jakiś fajny pean Już zacznę nad nim pracować

Tulip, bardzo przypominasz mi moją siostrę

Aggie, nic Ci się nie pokręciło Napisz maila z prośbą o konkretne próbeczki na adres : perfumeria@missala.pl Wklejam Ci wiadomość od nich (to chyba nic poufnego )

Szanowna Pani,

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą Perfumerią. Posiadamy w ofercie wiele ciekawych marek i interesujących zapachów. Tak to prawda, że można u nas zamówić 5 próbeczek dowolnie wybranych zapachów w cenie 20 zł. Oferta dotyczy wszystkich zapachów z naszej oferty.Oczywiście próbeczki nie są towarem handlowym. Cena jest jedynie symbolicznai ma na celu pokrycie kosztów przygotowania i wysłania przesyłki. Paczki wysyłamy priorytetem na swój koszt a płatność następuje za pobraniem. Zaznaczam, że nie do wszystkich zapachów posiadamy firmowe próbki i w takich przypadkach przygotowujemy próbeczki w swoich własnych epruwetkach. Jeżeli jest Pani zainteresowana tą ofertą to proszę napisać jakie próbki chciałaby Pani otrzymać lub jakie zapachy Pani lubi a ja chętnie pomogę w wyborze.

Pozdrawiam serdecznie,

Joanna Missala

Perfumeria Quality Missala sp.j.ul. Kedzierskiego 3b 01-493 Warsaw
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora