Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 20:27   #1623
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

Ty sie moim podpisem nie przejmuj ja kosmetyczna sroka jestem samych blyszczykow mialam kiedys jakies 60, z czego polowa nie w moim guscie rozy teraz tez mam pelno a wogole nie uzywam nie ma co kupowac tak z tych ktore mam z czystym sumieniem moge polecic 95 reszta ladna ale nic takiego wspanialego ze wspanialych dla mnie rzeczy to revlony ze skinlights, PI estee laudera, ysl faux cils, eyeliner inglota, fatale lancoma i fever glossy, bez tych cudow bym nie chciala rano wstawac z lozka i sie malowac
To witam w klubie! Ja z kolei w chwili obecnej mam 118 cieni do powiek do użytku własnego. Z czego około 30 ani razu nie ruszone. Zaś na codzień to może z 10 mi służy. Co ciekawe większość z tych częściej używanych to essence. Do tego jeszcze 12 tuszy do rzęs. Z czego jeden użyłam raz , a dziś wyrzuciłam , bo już "nie miał tej świeżości". Muszę sobie naprawde jakiś odwyk od kolorówek zrobić...Ale oczywiście , jak tylko zaczynam , to wchodze w drugie (i juz zaczynam-w pędzle. Właśnie czekam na nowy zestaw) A do tego jeszcze dochodzi essence i jego limitowanki...Nie , no...muszę się wziąść za siebie.
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora