Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. II
Wątek: Essence cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-02, 22:01   #1635
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Zdj wyszło takie sobie, ale chyba się nie do końca rozumiemy z aparatem

A co do sylwestra - różowy i grafitowy lakier do paznokci, pilniczek. Lista niepowalająca ;p
Cudne masz usta

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
A tak w ogólę , z nudów siedze teraz i kombinuję z kosmetykami...zmieszałam go teraz z duraline inglota i cieniem sypkim AMC 33. Piękny efekt! Ogólnie dochodze do wniosku , że ten puder świetnie się nadaj do mieszania z różnymi cieniami. Do tego najlepiej duraline , lub tym podobne...Kurczę naprawdę muszę dorwać jakiś aparat i porobić parę zdjęć.
Już nie mogę się doczekać zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
A mi się (tylko) limitowanki essence nie otwierają ani w polskim , ani w żadnym innym języku. Już tak od paru miesięcy. Dlatego muszę sobie radzić szukając fot na innych stronach.;/
Ja tak też mam ale jak chce pooglądać limitowaniki w szkole, może to jakaś blokada

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
dimiti ! Ciągle mi robisz smaka na te róże! W końcu nie wytrzymam i polecę kupić jeden! (A staram się póki co nie kupowac róży , bo mam obecnie 16 do użytku własnego. Muszę je jakoś w końcu zużyć.) Za każdym razem jak widze sam twój podpis , to aż korci...
16 Ja skromnie przyznaje że mam jeden i to z essence


Cytat:
Napisane przez joplin Pokaż wiadomość
Ale offtopujecie dziewczyny .

Ja od 2 miesięcy czekam na uzupełnienie szafy Essence w mojej Naturze i cóż, chyba już nie mam co liczyć na paletkę do brwi.
Tak się składa że ja też poluje na ta paletkę Obiecaj że zostawisz mi jedna
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora