Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 11:21   #216
madziunia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 28
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oto kilka fotek moich kosmetyków, które zrobilam na szybko, jeśli mi się nie wrzucą, to nie wiem dlaczego, ja po prostu jestem jakaś stworzona do życia w naturze, bo technika 21 wieku mnie przerasta i kiedyś już chcialam wrzucić fotki na forum, ale mi nie wyszlo, więc jakby co to blagam o pomoc.

zainteresowały mnie te olejki na pierwszym zdjęciu. Możesz zdradzić gdzie je kupiłaś?

Ja używam arganowego oraz kokosowego.
Ostatnio kupiłam też z Tautropfen cytrusowy na cellulit bosko pachnie a czy efekty będą zobaczymy Jedyny minus, że to stara seria Tautropfena i nie będzie go już w sprzedaży kupiłam ostatni w sklepie Kosmetyki Natury. Jakbyście widziały, że ktoś jeszcze ma w ofercoe ten olejek to czekam na info

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

[QUOTE=caameroon;26225514]Nie ma za co W razie jeszcze jakichkolwiek pytań służę pomocą I dziękuje Już szukam dla Ciebie linka do tej stronki

Edit 1. I jest, proszę http://www.zdrowe-kosmetyki.pl/sklep/probki,237.html
Ale z tego co zauważyłam z Anne Marie Borlind nie mają próbek z serii do skóry mieszanej Purifying Care ale różaną mają

mają mają te próbki ja nawet ostatnio dostałam jak robiłam tutaj zakupy
www.kosmetyki-natury.eu

Edytowane przez madziunia_
Czas edycji: 2011-04-08 o 11:13
madziunia_ jest offline Zgłoś do moderatora