Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-28, 23:42   #275
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
i w brzuszku hihi
Kobiety.. Zawsze coś sobie wymyślą

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
a dziekuje za uswiadomienie odnośnie brafitterki


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Yatta, a wiesz czego ja się boję? Ostatnio jest takie parcie na rodzenie naturalnie, że o cesarce to pomarzyć można (oczywiście w nfz). Najgorsze jest to, że chodzi o kasę. Naturalny poród dla szpitala to praktycznie żaden koszt, a cesarka to już operacja (anestezjolog, narkoza itd) i potem cieżko szpitalowi odzyskać pieniądze z nfz, więc robią wszystko, żeby zmusić kobietę do rodzenia siłami natury.
Ostatnio z pierwszej ręki słyszałam historię jak pojechała dziewczyna do szpitala, bo jej wody odeszły a nie miała skurczów. Wyobraźcie sobie, że dopiero po 24h lekarz zdecydował się na cesarkę i to tylko dlatego, że położna się postawiła
I weź tu człowieku chciej urodzić po ludzku...
To jest dramat jakiś.. Moja koleżanka chudsza niż Kitkulka i Snow i Niższa - taka drobinka jak była w ciąży to brzuch miała taki wielki, że jak wchodziła do pomieszczenia to najpierw był brzuch długo długo nic i ona Z racji tego, że zero bioder to się bała, że nie da rady naturalnie i pytała lekarza o cesarke.. A ten jak się na nią wydarł to ją tak zjechał,że się biedna popłakała

Podobno przed porodem mierzy się czymś w rodzaju cyrkla obwód bioder i ona była idealnie w granicy więc ją przepchnęli na naturalny, żeby nie robić cesarki
Męczyła się biedna i męczyła - w końcu urodziła sama ale ile godzin minęło.. Pielęgniarki takie nieuprzejme, lekarz burak.. taka trauma, że powiedziała, że nigdy więcej rodzić.. A minęło już 5 lat i jej to nie minęło..

Sala porodowa to wyglądała jak średniowieczna sala tortur..
Już mówiłam mojemu TŻtowi, że jak mam być w ciąży i mieć bobasa to tylko i wyłącznie prywatna klinika.. Bo to co się w państwowych dzieje to urąga człowiekowi..

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
ciekawe co mój by powiedział, jakbym powiedziała "wyciągaj różdżkę, profesorze Snape"


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
nio caly czas mokre są jak mi czasu starczy to wrzucę rano, ale nie mogę obiecać, że zdążę
Juuuuuuuuuuuuuuuuuż ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora