Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-29, 08:55   #283
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Helołłł ślicznotki

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jasne kupuj
nie pierwsze buty, które mamy takie same


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A tam zaskórniki ja mam pełno blizn i żaden puder tego nie zakryje
no nie mów tak.. nie ty jedna masz blizny po trądziku mój tż też ma, glowa do góry

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

kupiłam na solarce w tych saszetkach jak zawsze zastanawiam się nad zamówieniem na all całej tubki taniej by mi wyszło
ja kiedyś kupiłam truskawkowy z marihuaną dla przyjemności,ale cudnie pachniał a jak sie nazywa ten twój?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a powiem wam ze sie niezle w✂✂✂✂ilam
bylam z lola na dworze i bawila sie z psami i oczywiscie te ✂✂✂✂✂✂✂niete wlascicielki podniosly lament ze sie psy bawia pod drzewem kleszczowym i ze na pewno zlapia jakies
zaczely dostawac paranoji- moj to ma kropelki, moj obrozke..
kropelki lepsze.. bla bla... a jak spojrzaly na mnie a ja mowie ze lola poki co nie ma nic- tylko czesto sie kapie to jak zaczely pieprzyc za uszami to mi sie spaceru odechcialo taa... lola na pewno ma teraz stado kleszczy na sobie i umrze
czy wy tez regularnie zakraplacie psy?
ja mam o tym zdanie ze to masakryczna chemia w krwioobiegu psa...
juz chyba wole te obrozki i ogladanie psa co spacer- oczywiscie wkladanie mu takiej obrozki na spacer, pobyt na dzialce...
a jak ja kapie lole szamponem od pchel i kleszczy to nie dziala odstraszajaco niby?
i kleszcz chyba wkluwa sie tylko tam gdzie male futro czyli uszy, szyja, paszki, pachwiny nie?
oswieccie mnie bo sie strasznie zestresowalam...
taka zla ze mnie psia Pani?
ja daje krople na szyje co 3m-c ale i tak go zawsze oglądam ostatnio miał 2 kleszcze to mu wyrywałam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

Kotka super wygladasz i sliczna grzyweczka
ale pochwał zebrałam dziękuje
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora