Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwolnienie z WF (2 semestr) , co z oceną na koniec roku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-05, 17:10   #18
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Zwolnienie z WF (2 semestr) , co z oceną na koniec roku

a nie masz możliwości załatwić sobie zwolnienia przed końcem tego semestru? tak, zeby już teraz być zwolnioną z wf-u i na to półrocze nie mieć żadnej oceny?
może udałoby się tak, że już teraz nie wystawiono by ci oceny z powodu zwolnienia i wtedy nie martwiłabyś się czy nie będzie niedostateczej na koniec roku
regulaminy oczywiście mogą być na twoją korzyść, ale pamiętam jak u mnie w liceum nauczyciel mógł zawze przeforsować swoje - zostaje ci wtedy tylko odwołanie do kuratorium
to zresztą też jest dobre źródło informacji - spróbuj na stronie twojego oddziału kuratorium znaleźć telefon do działu który zajmujesię takimi sprawami i zapytać tam - powiedz np że pod koniec roku masz operację i stąd wiesz że będziesz mieć zwolnienie z wf-u w przyszlym semestrze
ps. na studiach osoby zwolnione zdawaly egzamin teoretyczny, co może w twoim przypadku nie byłoby takie złe
i współczuję, sama mam liceum dawno za sobą, ale takie historie dalej powodują że się we mnie gotuje
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując