Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-05, 17:33   #1834
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Fak, nie w tym miesiącu. Ale moze w przyszłym któraś byłaby chetna?
Preziu dawaj znać kiedy jakby coś Choć i tak wzięłabym jeden, góra dwa lakiery, więc nie wiem jak by to z przesyłką wyglądało...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Idę w poniedziałek dla Ali. Mogę Ci odlewkę jakaś kopsnać (mam buteleczkę 25 ml, to odlewka jakieś 2 z grszmi by wyszła) i lakiery kupić


Podobnie do Viv
Śnieguś a po pracy czy przed, czy w trakcie? Bo pewnie dopiero w poniedziałek mi odpiszą, co zadecydowali - czy przyjmą zamówienie bez kosztów przesyłki czy anulują.

Hihi, wszystko zostaje w rodzinie
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam mani na dziś
Pięknie wygląda
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chciałam ciemną zielenią, ale stwierdziłam, że lepiej złapać ostatnie promyki słońca Czerwone łapki mi wyszły, bo mi gorąco i żyły na wierzchu I skórki zmasakrowane :/ Ale są okropnie suche przez to, że kaloryfery zaczęły grzać... i te wszystkie beboki po bokach to nie lakier ale właśnie skórki :/
Meeega
Różne hece ze skórkami prześladują mnie odkąd wróciłam z praktyk, jednego dnia są w porządku, drugiego - białe suche farfocle
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
ale one duże jak urosną
To właśnie fajnie Taakie wielgachne tygrysy z łapskami jak talarze Kocham duże koty
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Viv, pojawił się jeszcze jeden GGG
Lecę paczeć, detektywie Preziu
Dzięki za pamięć
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
mam dla Was essie
tu cień na malucha padł tak
Mmmmm świetny kolor Ale pazurki to mistrzostwo!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora