Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-19, 12:11   #3123
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Patrycjazuzanna - ja zużywam SV kanistrami. Próbowałam również INM, Poshe i Eurofashion. Essie nie znam. Najbardziej lubię seche za żelowe wykończenie, wydaje mi sie że nic tak nie nabłyszcza brokatów jak ten top. Wysycha szybciutko i bardzo dobrze przedłuża trwałość (odlałam go koleżance i nosiła paznokcie 15 dni - odrost byczy, odprysków brak). Zapach nigdy mi nie przeszkadzał. Eurofashion jest mniej trwały. INM nie nabłyszcza aż tak. Poshe jest rzadszy, więc do pokrycia chropowatych brokatów wymaga większej ilości warstw.
Na Twoim miejscu nie kupowałabym Seche Restore. Ja go mam i jestem niezadowolona, bo wydaje mi sie że jakimś cudem paruje z butelki. Nie używam go, a z tygodnia na tydzień jest coraz mniej. Lepiej kupić w hurtowni kosmetycznej butelkę izopropanolu. Rozcieńczy seche i większość lakierów, można nim odtłuszczać paznokcie przed malowaniem czy przecierać pędzle do makijażu, a pół litra kosztuje kilka zł.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora