Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-19, 12:50   #3127
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
Hanan niebieski mani piękne, chociaż ja to bym bez tego dużego brokatu wolała... Pazurki masz super.

No, to było na tyle z mej strony, od jutra znów będę nieżywa... Dorzucam mani, które nosiłam zdecydowanie za długo, z serdakiem takim nie chodziłam (duże drobinki), ale miałam wenę przed zmywaniem to sobie ciapnęłam, coby zobaczyć, imitacje różyczek też z racji weny popełniłam, po czym uczyniłam ładne według mnie cieniowanie, które zauważył nawet TŻ, i tel w TK, ale normalnie już nie, więc zdjęć póki co nie będzie, albo będą kiepskie... Co do skórek, mądra ja używałam środka żrącego bez rękawiczek, więc cała łapka sucha na wiór Koniec
dziękuję blink nie każdemu się podoba, więc rozumiem

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Prosz, jesienna Buzianka może być?
futrzak

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A bawimy się zabawkami czy rękami?
tzn ma swoje zabawki, ale jak np. siedzę na kompie, to mnie atakuje i patrzy się jakby zamordować chciał albo jak chodzę, to poluje. ma piłeczkę, jakiegoś misia, którego maltretuje, czy sznureczki. jak się z nim bawię to właśnie tym, ale on woli samodzielną zabawę w polowanie na mnie, nawet jak nie zwracam na niego uwagi

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Patrzcie, piaski od Rimmela: KLIK
Ciekawe czy do Polski przylecą
jedynie ten różowy mi się podoba ale i tak mam przesyt

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Dziewczęta, potrzebuję dobrej rady. Szukam i grzebię w internecie, i wciąż nie mogę zdecydować, który top kupić - seche, poshe czy essie. Co polecicie na bazie własnego doświadczenia? Zależy mi głównie na przedłużeniu trwałości lakieru...
ja też nie narzekam na poshe

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4333701 1]Machnęłam sobie My Secret 172 Blue Sparks.
Trochę sobie pojęczałam na jego temat na blogu KLIK. Ale nie... to chyba nie wina lakieru, tylko ja mam dzień jęczybuły...

A macie [/QUOTE]

aaaa cudnie



kupiłam tego nowego Manhattana co Aga pokazywała jest boski! potem zdjęcia zrobię i Wam pokażę i zaległe mani też :P

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
witam się!

wpadam na sekundę z pazurkami i .... nie wiem kiedy nadrobię, mam mnóstwo do zrobienia + studia... od tego października zrobiłam się bardzo ambitna i jakoś tak... no mniej mnie tu.


mięta z Bell i mgiełka CC
rozumiemy ja też mało czasu mam kochana

piękniee !!
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora