Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasta cukrowa
Wątek: Pasta cukrowa
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-01, 17:27   #178
kasia_17
Raczkowanie
 
Avatar kasia_17
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 87
Thumbs up Dot.: Pasta cukrowa

popieler jestes cudowna twoje rady bardzo mi pomogły wlasnie przed godziną zabralam sie z przygotowanie pasty cukrowej. Wyszla mi taka brązowa plastelinka i jakos nie chcialo mi sie wiezyc w jej skutecznosc. bylam wygolona na nogach i pod paszkami wiec sprobowalam na bikini. I SZOK!!!!!!!!! to naprawde działa, nawet powiem ze dziala za****scie !!!!!! mimo ze mam tam.. dosc grube włosy to szło bardzo sprawne. moze nie jest to zbyt estetyczny sposób ale bardzo skuteczny. nie wiem jak pasta sprawdzi sie na nogach ale z bikini jest swietnie dla dziewczyn które chcą tego spróbowac rada: gotujcie na małym ogniu i dłuuugo mi to zajelo chyba z 40 min Odlałam polowe tak po 25 min jak byla lekko miodowa ale nic sie z tego nie dalo zrobic. potem pogotowalam kolejne 10 min az przybralo kolor intensywnego złotego brązu <bylo dosc geste> i wtedy przelalam do miseczki. zaczelam to mieszac w miseczce łyzką bylo coraz gestsze i robily sie z tego takie nitki az niemoglam ruszac łyżką wtedy wzielam do łapki i ugniotlam jak plastelinke- taką tez mialo konsystencje, no i do dziela. dobze dogniatalam plastelinke do skóry a potem energicznym ruchem zrywalam pod włos. wychodzilo za pierwszym razem ok 80%. naprawde rozpiera mnie radosc bo ból nie jest taki duzy jak przy depilatoze a efekt jak dla mnie super

powodzenia dziewczyny, naprawde warto pokombinowac:P



minely 2h i zero podraznienia a skóra gladka jak u niemowlaka jestem pod wrazeniem, chyba mój depilator-oprawca pojdzie w odstawke
__________________
"I could love you till forever when I look into your eyes"

Edytowane przez kasia_17
Czas edycji: 2005-07-01 o 20:44
kasia_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując