Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-11, 12:03   #4069
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja próbkę Sunny Fairest rozswietlającej używam jako roświetlacza i jako korektor pod oczy. Na całej twarzy też był ok.
Muszę wypróbować w takiej formie jako dodatek do matujących. Fajne jest to rozświetlenie,nie takie mega jak w Bare Minerals,ale zupełnie noszalne

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Serio, sunny wydał Ci się oliwkowy? Jeszcze go nie mam, ale one chyba miały nie być oliwkowe, tylko czysto żółte. Goldeny są już dość oliwkowe.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Źle się wyraziłam Z Lucy używam Medium Olive, i on jest taki złotawy. Nie tak oliwkowy jak z innych firm. Ten z Anabelle jest bardziej słoneczny, rozjaśniony. Fantastyczny odcień.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Możesz napisać czy rozświetlająca w tej wersji kolorystycznej-Sunny też jest ciemniejsza od matującej jak w gamie Golden? Strasznie mi się podoba efekt rozświetlającego na skórze u matuli ale sama nigdy nawet nie odważyłam się nałożyć bo o ile Golden Fairest jest za ciemny o co najmniej 2 tony jak nie 3 tony tak w wersji rozświetlającej może mi wręcz robić za ciemno pomarańczowy cień do powiek
Wiesz co - wydaje mi się, że rozświetlający jest bardziej nasycony. Ale tak odrobinę, że to może być kwestia grubości warstwy. Minimalnie minimalnie jest bardziej złoto-żółta.

Na twarzy testowałam na razie tylko wersję rozświetlającą, nawet nie mam ochoty testować innych, bo tą pokochałam
Ale to pewnie kwestia mojego wieku - teraz wolę rozświetloną twarz
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora