Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-28, 21:28   #2194
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Jak Ci pasuje kolor Bobbi to teraz jest super ekstra mega hicior kredka-nie kredka, taki wykręcany sztyft, super trwały, ładnie sie rysuje, wyglada naturalnie i ma szczoteczke z drugiej strony!

I kosztuje 154zł? Jednak na produkt do brwi to przecięcie, szczególnie, że po wcześniejszych doświadczeniach z Bobbi nie ufałabym wydajności tej nowej. Niemniej dziękuję
Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Przy codziennym stosowaniu starcza na jakieś cztery miesiące - naprawdę. Najbardziej wydajny produkt tego typu do brwi, jaki miałam. Nic się z nią nie dzieje przez cały dzień, a aplikacja jest szybka i precyzyjna. Jeśli chodzi o odcień, to pooglądaj sobie swatche na internecie, ale taupe jest taka najbardziej uniwersalna według mnie. Jesteś blondynką? Jaką masz karnację? Taupe jest chłodna, więc jak coś czerwień na brwiach Ci nie wybije
W ogóle produkty do brwi tej Pani są najlepsze i tyle. Niech w końcu wejdzie do S.
Jeszcze te swatche pooglądam, może na innym monitorze inaczej wyjdzie Tak, aktualnie blondynką, mam ciemniejsze u nasady, dalej jaśniejsze, całość chłodna. Karnację mam dziwną, niby bardzo jasną, ale oliwkową, teraz się mocno opaliłam (jak na swoje możliwości), to jakoś ciepło wyglądam, ale przy oczach muszę mieć chłodne kolory, bo wyglądam na chorą.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52577077]Moze kredka Kevyna Aucoina? Na Tru jest. Tylko jest potrzebujesz jej "na wczoraj"to Tru odpada.[/QUOTE]
Dzięki, zaraz jej poszukam. Niby potrzebuję, ale jeśli nic nie znajdę, to i tydzień mogę poczekać.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

http://pl.strawberrynet.com/m/makeup...---ash/150148/ Ta? Ash blonde?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora