Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 11:36   #2210
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Polećcie, proszę, jakąś trwałą kredkę do brwi w naprawdę chłodnym, średnim odcieniu...potrzebuję na już i nie mam pomysłu, szukam i nic

Dobrym kolorem jest u mnie Bobbi Brown Grey, ale koszmarnie się łamie podczas temperowania, musiałabym kupować nową co 3 tyg, a kosztuje 90zł.
Sephorowa z tych nowych od biedny może być, ale też zużywam w błyskawicznym tempie. Isadorę kiedyś lubiłam, ale teraz wypada za brązowo i za ciemno. Chciałam wziąć w ciemno Shiseido Ash blonde, ale boję się, że będzie żółta i jasna, jak Chanel dla blondynek.

Głównie chodzi mi o odcień i trwałość, może być nawet jakaś Golden Rose, czy inna z najniższej półki, jeśli jakimś cudem spełnia te dwa kryteria. Jeśli z drogich, to chociaż żeby była na tyle wydajna, żeby starczyła na powiedzmy 3 miesiące. Wolę wydać kasę na szminkę, niż na kredkę do brwi, już mam dosyć
Tylko kredki wchodzą w grę. Macie jakieś pomysły?
Ja aktualnie używam kredki do brwi Catrice. Jest bardzo dobra. Odcień dla mnie (ciemnej blondynki) tez super (taka bardziej szarość z odrobiną brazu bez żadnych rudosci), mam 040 a chyba trzy są dostępne.


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52579682]Ja od Anastazji zastanawialam sie nad zelem. Moja milosc do zeli jest niezachwiana od 10 lat . Wiekszosc jest jednak cieplakowata :fuj:. Najbardziej ciekawi mnie ta pomada, ale nigdy nie widzialam jej uzytej tak, aby efekt byl ladny. Zawsze trafi sie ktos, kto maluje po skorze i daje to efekt klauna .[/QUOTE]
Pisze z tel i juz nie mam siły szukać twojego postu o izoteku. Faktycznie objawy mogą przerazic. Jedna koleżanka z pracy brała izotek dziewięć miesięcy i ona narzekała tylko na straszne przesuszenie i łamiące się paznokcie. Jest bardzo zadowolona z kuracji i dlatego tak myślałam że może też się zdecyduję, bo choć lubię się malować to nawet najdroższa tapeta ne zakryje mi wszystkiego na twarzy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2015-08-29 o 11:38
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora