Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-11, 07:35   #1434
lalika
Rozeznanie
 
Avatar lalika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 995
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;22587364]Nieprawda. Sama farbuję włosy tylko naturalną henną. Kolor się nie spłukuje i odrosty są bardzo widoczne. Kiedyś wstawiałam tu zdjęcie odrostów.
Piszę to na wypadek, gdyby dziewczyny zapuszczające naturalki wpadły na pomysł farbowania włosów henną 'bo się zmyje'. Ale nie zmyje się, a nawet nie wyblaknie jeśli farbowanie będzie przebiegało ze wszystkimi zaleceniami. Podkreślam, że piszę o 100% naturalnych farbach (roślinny proszek rozrabiany z wodą). Bo balsamy z ekstraktami zmywają się całkowicie.[/QUOTE]

Wybacz ale jesli pisze, ze sie zmywa to znaczy, ZE SIE ZMYWA. Nie mam powodow, zeby zmyslac. Stosuje ja od pol roku, robilam przerwe i widzialam swoje blond wlosy. Niestety byly za krotkie w porownaniu do czesci zafarbowanych kiedys farba chemiczna, zeby je zostawic - dlatego farbuje je dalej.
Nie wydaje mi sie, ze stosowalas dokladnie ta sama farbe co ja (wstawilam link jakis czas temu) - powtarzam po raz kolejny, ze to nie jest henna - to jest farba/odzywka roslinna, ktora miedzy innymi zawiera henne, i ktora sie zmywa. I nie w proszku a w tubce i nie jest to zaden balsam z ekstraktami. A daje taki efekt, jak zalaczone wczesniej zdjecie (niestety na krotko, o czym pisalam wczesniej).

Nie mozna generalizowac, ze wszystkie 100% naturalne farby sie nie zmywaja, tylko dlatego, ze nie zmyly sie te, ktore stosowalas do tej pory.
lalika jest offline Zgłoś do moderatora