Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 07:23   #4281
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witam blondasy.
A ja dziś w pracy od 7 ale wczoraj sie wyrwałam o godz.szybciej.

eNchaNted

A no jakoś tak wyszło.
No i witamy nie było Cie chwile ale fajnie ze juz jesteś

A teraz naskrobie coś dla miłośniczek Eyeliner. Otóż ja też uwielbiam kreseczki i moja przygode z nimi zaczynałam właśnie od pisaka eyeliner-a ale to sie nie sprawdziło bo nie można nim manewrować tak jak pedzelkiem. A kerki maluje dobrze oczyszczonym z krobelki pedzelkiem co by za dużo na nim nie było i aby przy pierwszym malowaniu nie zrobic jej za grubej. Potem ewentualnie sobie ja pogrubiam. Ale maluje kreske od prawie połowy oka do końca leciuteńko kładac pedzelek na lini rzes i lekko go opierajac o nie aby nie wyszły falbanki. Na końcu podkrecam aby uniknać smutnego oka. Domalowuje na poczatku oka tak aby zostalo około 0,7 cm od poczätku oka to nada nam naturalny wyglad. A nie obrysowanego od lnjki oka.
Raczej nie używam czarnego eyeliner-a bo nie lubie efektu wytrzeszczonych oczu. Mi osobiscie nie pasuja czarne krechy.I mój hit to eyelinery z Inglota. Maja tak bogata paletke kolorystyczna ze mozna dobrać własy dla siebie. Ja osobiście mam ciemy fiolet który po wyschnieciu jest ciemniejszy i świetnie sie komponuje z cieniami. Tym razem mam w planach dokupić jeszcze turkusik i granatowy.
NO I NA KONIEC SPRZEDAM WAM HICIORA
Kazdy kto lubi kreski kolorowe i nie tylko moze sobie zrobic eyeliner samemu w domku. Otóż zasówamy do Inglota i kupujemy kropelke do eyelinera. Każda z Was na bank posiada w domku cienie ktorych nie używa badz można wziaść te króre lubimy. Skrobiemy odrobin do jakiegoś małego pudełeczka odrobine cieni i dodajemy do tego zakupiona kropelke. Mieszamy do konsystecji jaka jest w eyelinerach i pedzelkiem do tego przeznaczonym malujemy kreseczki. Takim sposobem mamy palete kolorów jakie nam sie podobja i jakich w danym momecie potrzebujmy.
Nie wiem czy komuś sie to przyda ale napisałam. Juz dawno miałam to zrobić ale to taki wykład powstał i nie bardzo miałam ost możliwość w spokoju pisania. Na pozegnanie wielki dla Was.

P.s.
Jeśli któraś z Was interesuje patent na szybkie wysychanie pomalowanych pazurków tez sprzedam
Ok ale sie rozpisałam. Ale na dzień dobry do kawki bedzie jak w sam raz
Miłego dnia blondaski
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora