Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akademiki, czyli co i jak? ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-11, 21:45   #32
madzia1251
Raczkowanie
 
Avatar madzia1251
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 301
Dot.: Akademiki, czyli co i jak? ;)

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Ok rozumiem a jak się ma wtedy kwestia z łazienkami? Jeżeli przypadnie mi pokój obok z dziewczynami i wspólna łazienka? NO myślę że na początku może być niezręcznie niektórym ;D
no jeśli będziesz mieszkał obok dziewczyn to łazienkę macie wspólną. zawsze przy kwaterowaniu możesz spróbować załatwić tak żeby dostać pokój obok chłopaków jeśli bardzo ci zależy ale do wszystkiego można się przyzwyczaić.

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
madzia1251 jak to jest z opłatami za akademiki AGH. Czy za wszystkie się płaci tyle samo? Osoby które mieszkają w 2 płacą więcej niż te w 3, czy tyle samo ? Byłam dwa razy w pokoju 3-osobowym i niestety jest baardzo mały Nie wiem jak wyglądają te dla 2 osób.
opłaty za pokój są różne ale w różnych akademikach. wynika to z tego że niektóre są świeżo po remoncie i mają np same 2 ale w obrębie jednego akademika płacisz tyle samo niezależnie od tego czy mieszkasz w 2 czy w 3. no pokoje nie są zbyt duże. wydaje mi się, że w 2 jest trochę więcej przestrzeni na osobę, ale to głównie zależy od tego co kto trzyma w pokoju i ile miejsca zajmuje bałagan
madzia1251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując