Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Akademiki, czyli co i jak? ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-12, 18:19   #41
iamvegas
Wtajemniczenie
 
Avatar iamvegas
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 531
Dot.: Akademiki, czyli co i jak? ;)

Cytat:
Napisane przez kariosa Pokaż wiadomość
A jak to jest z kuchnią na AGH ? Mozna sobie jakos przechowac jedzenie, tak zeby nikt nie zabral ?

głowy nie dam jak jest w innych akademikach, bo ja urzędowałam tylko w jednym z jamników. po pierwsze w kuchniach wieeeelki minus za kuchenki - są naprawdę tragiczne, gotowanie na niech trwa wieki, bo okrutnie powoli się nagrzewają. no i brak piekarników

przechowywanie raczej jednak w pokoju. w kuchniach nie ma żadnych szafek, tylko blaty na których można sobie coś przyrządzać. lodówkę masz w swoim pokoju, więc jedzenie lepiej trzymać u siebie, a jak już gotujesz, to jednak lepiej mieć to na oku, bo nigdy nie wiadomo kiedy ktoś wygłodniały się napatoczy

poza tym z tego co wiem, kuchnie na noc są zamykane, co trochę utrudnia życie jeśli ktoś lubi się posilać w godzinach nocnych ja te kuchnie raczej omijałam, bo mój chłopak miał przebłysk geniuszu i zorganizował sobie taki mały pojedynczy palnik elektryczny, który całkiem nieźle się spisywał (o niebo lepiej niż wspomniane kuchenki )

i nie polecam zostawiać na noc naczyń. któregoś pięknego razu zostawiliśmy patelnię i następnego dnia ślad po niej zaginął czkolwiek mieliśmy farta, bo po pewnym czasie (i płomiennym, epickim liście kolegi) zguba znalazła się jakieś 2 piętra niżej
__________________
"You can't find the truth, you just pick the lie you like the best."

Marilyn Manson
iamvegas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując