Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja SuperDepil - czy to działa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-14, 08:18   #3
tylkobezjaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja SuperDepil - czy to działa?

Witam.
Chciałabym się podzielić swoją opinią na ten temat.
Może zacznę od tego, iż zakupiłam taką "sesję" depilacji tą metodą na grouponie za 249,00 zł i wybrałam obszar depilacji łydki. Pierwszy raz okazał się bardzo przyjemny i uważam tak do tej pory. Moje spostrzeżenia: po pierwszym zabiegu nie zauważyłam opisanego efektu "wypychania włosków", jednak dało się zauważyć gołe placki na nóżkach. Każdy zabieg trwa w odstępie 1 mies. od poprzedniego. Po następnym zabiegu odrosło mi tylko trochę włosków i nawet po długim czasie niedepilowania się mój chłopak stwierdził, ze były one gładkie także plus dla mnie jestem teraz po 3 zabiegu i jeszcze 3 przede mną. Po tym ostatnim zauważyłam jednak znacznie więcej odrastających włosków :/ mam nadzięję, że te następnym razem pójdą do odstrzału :P Nie wiem niestety jak efekt utrzymywał się będzie po zakończonej depilacji, wiadomo jednak, że należy robić zabiegi podtrzymujące raz do roku. No i fakt, że zbliża się okres letni a nie można opalać nóg ani smarować ich balsamem brązującym no i pani kazała mi wyleczyć nogi, bo mam trochę nieestetyczne po wrastających włoskach, które są efektem długotrwałego stosowania depilatora :/ Efekt na każdej z nas może być zupełnie inny. Dodam, że mam bladą skórę i ciemne, gęste włosy... Mam nadzieję, że opinia okaże się przydatna. Pozdrawiam

Edytowane przez tylkobezjaj
Czas edycji: 2014-04-14 o 08:26
tylkobezjaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując