Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gabinety kosmetyczne -Wrocław.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-11, 14:57   #27
milenzag
Raczkowanie
 
Avatar milenzag
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 38
Dot.: Gabinety kosmetyczne -Wrocław.

Hej ja niedawno poddałam się zabiegowi oxybrazji - bo ostatnio mam fioła na punkcie wszystkiego co wziązane z dotlenianiem skóry To był mój pierwszy raz i jestem zadowolona - zobaczymy czy kolejny będzie równie udany czy to efekt "nowości" ale już zapisałam się na kolejny termin Ale wracając do tematu zabiegowi poddałam się na Ślężnej -> http://www.klinikaurody.net.pl
Polecam bo własną skóra na twarzy mogę poświadczyć porządnie wykonany zabieg a w dodatku mają fajną promocję 25% zniżki na powitanie na pierwszy zabieg 25% to bardzo dużo więc korzystajcie - ja przed wizytą nie wiedziałam o zniżce - gdybym wiedziała wybrałabym cos jeszcze bardziej wymyślnego
Poza tym muszę polecić to miejsce zaineresowanym makijażem permanentnym - mnie nie kręcą takie zabiegi ale na pewno sa dziewczyny zainteresowane więc mówię, że kątem ucha usłyszałam, że mają tam jakąś super opatentowaną metodę, której nie mają inni. Ale ja się na tym nie znam więc zachęcam obeznane w tym tamcie dziewczyny do sprawdzenia na stronie.
milenzag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując