Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-15, 18:35   #2970
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A jak się nie malujesz, to nie musisz matowić skóry, czy używasz tego pudru tylko jako utrwalacz?
Pudru używam tylko do utrwalenia makijażu, a błyszczenie skóry szczerze olewam, gdybym się miała jeszcze dodatkowo do reszty skórnych bolączek tym przejmować, to chyba bym już całkiem zbzikowała, niewątpliwie jednak moja skora nie przetłuszcza się aż tak bardzo, jak u Ciebie. Jak się świecę, to po prostu przemywam twarz tonikiem, termalką, od biedy kranówą. Dlatego tak bardzo nie lubię codziennie nakładać wszelakich kremów, olejów, filtrów, podkładów, bo nie dość że powodują u mnie wypryski, to skóra mi się właśnie po nich najbardziej świeci i nie chodzi mi o sam fakt nakładania czegoś świecącego, tylko po prostu skóra jest przejedzona i wywala tłuszcz strasznie, ewidentnie chce się pozbyć tych wszystkich warstw z siebie, ale taką już mam skórę, dla niej większość mazideł to zuo wcielone.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-08-15 o 18:36
Korah jest offline Zgłoś do moderatora