Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-03, 14:40   #664
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Z jakimi produktami na bazie kwasu hialuronowego macie doswiadczenie? Ja mialam mezoteriabie preparatem R-fine. Jest to nieusiecionowany kwas 1.5 %. Zabieg zrobilam 8 miesiecy temu na cala twarz 2ml. Wszystko sie juz dawno wchlonelo. Bylam bardzo zadowolona bo skora stala sie bardziej nawilzona i napieta.

Teraz przymierzam sie do kolejnej mezoterapii oraz moze cos do zaaplikowania wokol oczu np. Teosyal First Lines...Kwas do wypelnien musi miec wieksze stezenie 2% i byc usiecionowny.

Ciekawa jestem waszych opinii i doswiadczen z roznymi produktami z kwasem hialuronowym....czy ktos stosowal Juvaderm, Restalyne, Teosyal. a moze cos jeszcze innego?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez fidelia1 Pokaż wiadomość
Również nie polecam Dermediku i pracującego tam dr.Resia Wypełniał mi zmarszczki pod oczami kwasem hialuronowym i nie dość że powstały mi wory pod oczami, to na dodatek pod jednym okiem mam wielką grudę poszłam na kontrolę i dr powiedział że wszystko w porządku, a grudę mam uciskać to...może się spłaszczy. Jeśli nie mam przyjść jeszcze raz na zabieg RF. Sprawdziłam na str Dermediku i fale radiowe są przeciwskazane po wypełniaczach MASAKRA! nie pozostaje mi nic innego jak poczekać aż kwas się wchłonie. Musiałam też przeprosić się z okularami, bo w szkłach kontaktowych nie mogę póki co chodzić. Boże help me...
PS. a doktorek chciał mnie dodatkowo naciągnąć na bruzdy nosowo wargowe...takie 2 w 1 podczas jednej wizyty. Dobrze że się nie dałam namówić, bo pewnie wyglądałabym teraz jak kompletne monstrum. I 1000 zł poszedł się bujać...
a jaki preparat wstrzykiwal Ci pod oczy? slyszalam, ze ta okolica jest wyjatkowo trudna i wymaga niezwyklego doswiadczenia.....
__________________







Edytowane przez viki79
Czas edycji: 2013-06-22 o 18:23
viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując