Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Woda toaletowa, woda perfumowana, a perfumy - różnice.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 05:07   #16
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Cool Dot.: Woda toaletowa, tester a perfum

Cytat:
Napisane przez zglman
witam ,
no tak ale chce sobie kupic perfumki hugo (dark blue -jestem facetem ) i z tego co widze w sklepach są one TYLKO w wresji -woda kolońska i woda toaletowa... i co mam pzrez to rozumiec ze mimo ze kosztują ponad 200 zł to są tylko wodą toaletowa? czy tylko tak sie nazywaja a w rzeczywistosci maja duze stezenie perfum -w koncu to Hugo Boss.
z gory dzieki za odpowiedz

pozdrwiam gorąco
Jak pisze EDT to EDT i nie ma bata...
Poza tym piszesz,że Hugo Boss to musi być coś...niestety tu Cię rozczaruje,podoba mi się Dark Blue,ale niestety to zapach bardzo nietrwały...ilekroć spryskiwałam mojego TŻ po upływie ok 30 min ledwo było je czuć...niestety...
To,że kupuje sie oryginalne perfumy nie świadczy jeszcze o tym,że będą trzymały się od rana do wieczora...wszystko zalezy od koncentracji składników, ich rodzaju, skóry właściciela, jesli sucha niestety nie trzyma zapachów zbyt dobrze, pozostaje w takiej sytuacji spryskiwanie ubrań...wszystko się na siebie nakłada...marka o niczym nie świadczy...
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...

Edytowane przez Meriamon
Czas edycji: 2006-02-22 o 15:12
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując