Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-20, 11:51   #763
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nie lubię angażować się w netowe spory - mam ich w realu wystarczająco dużo z teściową , ale muszę napisać co myślę.

Uważam atak na nasze modki, w szczególności Sandiję za wyjątkowo chamski i bezczelny.
Sandija jest znakomitą moderatorką, podobnie jak Alchemiczka, świetnie dba o to forum i wszystkie jego użytkowniczki. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, wyjaśnia wątpliowści, jest uprzejmna i sympatyczna dla nowych, niedoświadczonych wizażanek. W każdej sytuacji służy nam swoją pomocą i czasem.

Może panie z femineusa nie zauważyły, że my tutaj nie jesteśmy żadnymi specjalistkami i za takie się nie uważamy, ani nie podajemy. Doradzamy sobie wzajemnie w ramach miłych pogawędek, na tyle na ile pozwala nam nasza laicka wiedza oraz doświadczenie.

Aga Z. szukała opiekunki specjalistki dla tego forum, nie udało jej się takiej znaleźć, więc wszystkie wspólnie zdecydowałyśmy, że forum będą moderowały dwie dziewczyny spośród nas, które obdarzamy zaufaniem i sympatią.

Jestem pewna, że większość z nas z dobrym skutkiem korzysta z udzielanych przez moderatorki porad, gdyby było inaczej odezwałyby się chyba głosy krytyki. Mamy pełną świadomość, że ani Sandija ani Alchemiczka nie są lekarkami czy biochemiczkami, nie zwracamy się do nich z prośbą o fachowe, lekarskie porady.
To co wiedzą, oraz fakt, że ciąglę swoją wiedzę poszerzają w zupełności nam wystarczy. Jak to robią to już ich sprawa.

A cóż to za zarzut, że czytają inne fora i tutaj przenoszą tamtejsze informacje - czy to jest zabronione???
Czy owe fora są tajne i przeznacznone dla jakiejś wąskiej grupki? Jeśli są otwarte to chyba jasne, że każdy może je czytać i powtarzać gdzie chce to co tam wyczytał - taka już natura internetu.

Także Sandijo - bardzo cię proszę - wróć do nas i do swoich obowiązków modki - jesteś w tym naprawdę dobra.
Amen.

Nie dajcie się dziewczyny sprowokowac do kłotni, ku uciesze załogi F.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora