Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 16:25   #3024
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nikita wiem, ale ja nigdy sie na taki wyczyn nie zdobede. na pewno nie z taka twarza
skrobi sie boje.. mialam juz puder bambusowy i on chyba mnie zapchal ale nie jestem pewna, czy to byla jego wina.
Jezeli uzywasz juz podkladu to nie dawaj juz na twarz kolejnej warstwy jaka jest puder. Im mniej tym lepiej. Wiem, ze masz tlusta cere i ze sie swiecisz ale lepiej przylozyc chusteczke niz potem leczyc 5 prycholi, ktore ci wyskoczyly bo puder cie zapchal... Ja kiedys uzywalam Blota z MAC i ten matowi baardzo dobrze ale mialam wrazenie, ze tez mnie zaczal zapychac.
Ja wiem, ze jest ciezko sie przelamac by isc na ulice bez makeupu, wierz mi. Ale to takie zamkniete kolo bo chocbys nie wiem jak dobry i lekki podklad miala to nasze cery go i tak nie beda tolerowac a zarazki i tak beda sie na tej powloce tluszczu i podkladu zbierac. Moze na poczatek spoboj z tego zrezygnowac w czasie wakacji lub urlopu?
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora