Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na rudy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 09:03   #852
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Z brazu na rudy...

Cytat:
Napisane przez asia03 Pokaż wiadomość
I jaki efekt? TRAGEDIA. Kolor całkiem inny niż chciałam.
Odpisywałam wczoraj na Twój post, ale mi się skasowało i już później nie miałam czasu pisać od początku:p W każdym razie Kachula napisała mniej więcej to, co ja chciałam napisać i nawet chciałam podać Jej włoski jako przykład Również uważam, że jak na pierwszy raz, to tragedii nie ma, ale tą fryzjerkę, to bym sobie już odpuściła. Moja jaka jest taka jest, ale nie pchała się od razu do farbowania moich brązowych włosów na rudo, a nawet odradzała dekoloryzację... Zgadzam się co do płomiennej iskry Joanny, mi po niej włosy w miarę spłukiwania koloru rozjaśniały się. Myślę też, że właśnie tędy droga, aby teraz nakładać po prostu kolejne farby. Kąpiel rozjaśniająca też mi nie wyszła, więc polecać nie będę, tylko należy pamiętać, że każdy włos jest inny No i będzie trzeba się troszkę pomęczyć i uzbroić w cierpliwość zanim osiągnie się pożądany efekt:/ W każdym razie jest to do zrobienia

Zmieniając temat, to wczoraj po raz pierwszy koledzy z pracy zwrócili uwagę na mój kolor włosów. Pomimo, że do prawdziwego rudego jeszcze troszkę mi brakuje, jedna z Pań powiedziała, że mam śliczne rudości Jak mi się miło zrobiło Czemu nie zauważyli przedwczoraj? Bo spięłam sobie wczoraj moje loki do góry w taki niby kok i odsłoniły się moje najlepsze rude u nasady przy twarzy-efekt aż mnie zaskoczył Trzeba dodać, że słonecznie było i przez to w pomieszczeniach jaśniej było, zapewne to też miało swój wpływ na ocenę. Ach, żebym w końcu miała takie na całych włosach!!!
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując