Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-31, 23:04   #267
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Z Epony nie miałam żadnego ....
Zastanawiam się czy nie kupić Jeśli już to kupiłabym ten nawilżający do każdego rodzaju cery lub do wrażliwej, przeciwzmarszczkowy ma trójglicerydy.
O tym nawilżającym czytałam dużo dobrego, choć znalazłam też jedną recenzję gdzie niestety zapchał. Z chęcią bym spróbowała, ale czekam już na make me bio, z drugiej strony ta promocja i darmowa wysyłka.... ehhh
No właśnie... przeczytałam już chyba wszystkie blogowe recenzje i również zastanawiałam się nad tym do każdego rodzaju cery.
Ale opinie są różne, jak różne są cery, no i teraz nie wiem
Boję się tego zapchania, bo u mnie to sprawa delikatna - długo nie mogłam dobrać żadnego kremu, bo po jakimś czasie wszystkie były be
Przekarmiały, przetłuszczały i zapychały moją skórę.
Ale w końcu znalazłam 'swój' kremik - nawilżający Hipp, którego w polskich sklepach dostać nie podobna i w sumie po tym jak mi przypasował, nie ciągnęło mnie do szukania innego, działającego podobnie.
Ale obiecałam sobie, że jeśli najdzie mnie chęć na eksperymenty, to zacznę od MMB i Sylveco
A tu jeszcze Epona...
Ale to nic, rezygnuję, może kiedyś... a po powrocie do Wawy zajrzę do sklepu zielarskiego i kupię coś z Sylveco

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Z Tuli też nic nie miałam. Dopiero od niedawna wzięło mnie na mydła, wcześniej wolałam wszelkiego rodzaju myjadła do ciała i twarzy, ale nie w kostce.
Dzięki, przyda się pomoc w kompletowaniu pierwszego zamówienia .

A wiesz, że w LF też są myjadła?
Ale póki co dałam sobie spokój z kupnem, bo mydeł mam 6, do tego żel i wiem, że powinnam spauzować
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora