Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-20, 19:01   #4922
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
gotujemy szklanke kaszy jaglanej w 2 szklankach mleka , słodzimy wedle uznania. Gotujemy aż kasza wchłonie całe mleko, potem blendujemy to razem, mozna dodać miodu jeśli będzie za mało słodkie, jeśli chcemy dodać jakis aromat to też teraz. Ja zrobiłam 2 wersje jedna z kakao obtoczona migdałami z aromatem migdałowym i jedna z kokosowym , migdałami obtoczona wiórkami kokosowymi.

Wstawiamy do lodówki i gotowe, przepis banalny, jedyny problem to pilnowanie kaszy zeby sie nie przypaliła


co do MAP , mi nic nie migruje, najtrwalszy podkład jaki było mi dane uzywać. Problem jest taki , że nie lubi sie strasznie z tłustymi kremami, ta baza nawilzajaca ich najlepiej mi się pod niego nadawała. Podkreśla suche skórki jak się ma, ale nie przesusza sam w sobie dodatkowo.


Spróbuję zrobić, skoro to takie nieskomplikowane

Ja nie używam tłustych kremów, więc może by mi się nadał. Fajnie by było się przyczaić na rozbiórkę 1nb
Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
1000
neath jest offline Zgłoś do moderatora