Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 11:53   #646
aggie2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez leean Pokaż wiadomość
Aggie a doczytałaś, że atrederm to bomba z opóźnionym zapłonem?
Skuszona brakiem podrażnień czy łuszczenia nie smaruj się przypadkiem od razu drugi raz... najczęściej podrażnienie czy łuszczenie wyłazi 3 dnia po aplikacji, więc na wszelki wypadek poczekaj parę dni.

Teraz juz wiem, ze mialas racje w 100% Posmarowalam sie w piatek na noc, nic nie pieklo ani nie szczypalo, w sobote nic, w niedziele minimalne skoreczki doslownie na czole i brodzie, wieczorem zrobilam sobie peeling Bielendy taki do profesjonalengo uzytku. I sie zaczelo Skora juz w niedziele w nocy zaczela doslownie zlazic jak po opalaniu plecow. Spodziewalam sie innego luszczenia, takiego bardziej luszczacego, drobniutkiego, a tu takie placki Wysmarowalam sie kremem na noc i poszlam spac, a ze noc byla dla mnie krotka, bo przed egaminem, rano po wzieciu prysznica, mialam naprawde klopoty by sie umalowac, bo krem nie pomogl, tylko placki schodzily. Skora jest bez podreznien, moze delikatne wokol nosa tylko schodzi skora, ale uzywam tylko pudru i musialam zrezygnowac z kryjacego na rzecz transparentnego (max Factor w kamieniu). Wygladalam na uczelni jak 7 nieszczesc. Nie wyobrazam sobie, zebym mogla isc tak do pracy. Totez poki jej nie mam to cudo bede stosowac

Jedno sprosotowanie preparat nazywa sie Atrederm, a nie tak jak wczesniej pisalam blednie AtradermWczoraj doczytalam...

Mam 2 pytania...dzis widac delikatne luszczenie, czy moge sie juz posmarowac czy mam czekac. Lekarz zalecil mi stosowanie A dwa razy w tygodniu...

I kolejne-czy mozecie polecic jakis dorby krem bez filtrow o dzialaniu nawilzajacym do cery mieszanej, ktory zamskowal by to luszczenie i ukoil skore, przy tym niedrogi Bez filtrow, bo filtr mam w pudrze, a na razie prawie nie wychodze w domu, Na powietrzu jestem jakies 15 minut dziennie, zawsze umalowana lub zazwyczaj wieczorem. Moja doktorka powiedziala, ze w takim przypadku nie ma co sie filtrowac...

A stosuje tez na ramiona 2 dni od rzad, narazie efektow brak...Nalozyc 3 raz? A i jeszcze saliderm na kawalek uda, rowniez efektow brak, moze lepiej potraktowac udko Atredermem?

Prosze odpiszcie. Czekam z niecerpliwoscia
aggie2006 jest offline Zgłoś do moderatora