Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-03, 11:49   #1173
Annablod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez arielka25 Pokaż wiadomość
LUBLIN
Dariusz Wójcik. Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Jaczewskiego oraz w prywatnym gabinecie.

To nie lekarz to krętacz, kłamca i spec od zarabiania kasy, zwykły naciągacz. Prowadziłam u niego ciążę,Całe 9 miesięcy to był wielki stres dzięki szanownego doktorkowi. Bałam się rodzić, bo nie wiedziałam co ujrzę.
Trafiłam do niego przez przypadek najpierw do przychodni przyszpitalnej na początku ciąży. Owszem bardzo milutki,szybko zaproponował mi wizyty w swoim gabinecie, bo twierdził, ze nie ma tam kolejek. jakież było moje zdziwienie, gdy czekałam w kolejce nawet 2 godziny, bo pierwszeństwo mieli przedstawiciele handlowi!!!
robi USG na szpitalnym sprzęcie i bierze za to kasę,umawia się na póxne godziny wtedy gdy jest najmniej lekarzy na oddziale. Straszył mnie przy każdym USG na początku przeziernością, która wg niego była w górnej granicy normy (1,5 a norma 2,5) po jakimś czasie musiałam robić drugie USG, bo pan doktorek stwierdził, ze trzeba sprawdzić czy nie rośnie,a to już był początek 15 tygodnia .przy drugim USG zrobił źle pomiary i stwierdził, ze moje dziecko ma jakąś wadę, że nie rośnie, że trzeba wcześniej rozwiązać ciążę,po czym widząc moje przerażenie wyprostował, że się pomylił . Oczywiście zaproponował powtórkę USG za 2 tygodnie, ale ja już poszłam do kogo innego. Okazało się, ze moje dziecko jest całkowicie zdrowe. Morfologię i badanie moczu załątwiał mi za darmo, ale później stwierdził, że nie jest w stanie . Straszył mnie skracaniem szyjki, zalecił USG, które robione było na prędce, bo co chwilę ktoś nam właził do gabinetu, a inny lekarz zganiał mnie z łóżka , twierdził, że grozi mi w każdej chwili poród, zbadał mnie inny lekarz, który go opierniczył przy mnie, żeby mi kitów nie wciskał, bo szyjka jest idealna . Jego mina była wtedy bezcenna przy najbliżej wizycie szyjka stała się cudownie długa.Pod koniec ciąży podniósł opłatę za wizyty. chciałam zmienić lekarza, ale bałam się, że trafię na niego na porodówce i mnie źle potraktuje. Tuż przed porodem zalecił kolejne USG by sprawdzić położenie dziecka, no i wymyślił sobie jakąś wadę nerek coś zmierzył i stwierdził, ze jest w granicach normy)oczywiście zaproponował powtórkę USG za tydzień by to sprawdzić . Ja już się nie zgodziłam. Tuż przed porodem zaproponował wymaz z pochwy za bagatela 60 zł, podczas gdy w szpitalach robią to za darmo każdej ciężarnej. Mówił, że dziecko jest malutkie. Dzidziuś urodził się duży, piękny i zdrowy. W każdej zdrowej ciąży zalecane jest 3 USG, ja miałam 7 (w tym 6 przez niego), chciał zrobić ósme ale już się nie dałam. badanie ginekologiczne nieprzyjemne,miałam wrażenie, że sprawdza na ile rozciągliwa jest moja pochwa, zimno w gabinecie, a gabinet na zadupiu!!wystarczyło, że raz miałam podwyższone ciśnienie i już straszył mnie zatruciem ciążowym sprzedał się przedstawicielom handlowym i proponował bardzo drogie witaminy. Na dodatek nie prowadzi żadnej dokumentacji, nigdy nie wie wiedział kim jestem. NIGDY więcej!!!!Oby jak najmniej ciąż prowadził i jak najmniej stresów miały przyszłe mamusie.
Nie zgadzam się z tą opinia. Doktor wyjątkowo konkretny, mi postawił bardzo konkretną, uczciwą diagnozę pooperacyjną....w sposób merytoryczny odpowiada na każde pytanie....
Annablod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując