Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-28, 21:28   #1197
Karola603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Jik Pokaż wiadomość
To ja dorzucę parę nazwisk od siebie...

KRAKÓW

Ostatnie odkrycie i rozczarowanie - dr Jagoda Jaworska z ul. Długiej. Na początku super wrażenie. Badanie nawet ok, do tego usg, badanie piersi, skierowania an wszelkie badania, w tym na usg piersi też, dobieranie pigułek, powrót do Diany po rozmowach, ale ostatnio... znów sprawa infekcji. Trzeci miesiąc walczę z grzybicą. Powiedziałam pani dr, aby przepisała mi flukonazol, mnie i mojemu TŻowi. Ok, flukonazol nie pomógł, jak i jej dwa rodzaje globulek. Poszłam ponownie. dostałam ochrzan, ze wymusiłam na niej ten flukonazol i czego ja właściwie chcę. Nogi się pode mną ugięły! Jak to wymusiłam??? Nóż przystawiłam czy co? Poprosiłam, a ona sie zgodziła. Zresztą, zawsze działał. Czy to moja wina, ze teraz nie działa? Rany boskie! Pomijam oczywiście fakt, ze do dr Jaworskiej czeka się na korytarzu jakieś 4 godziny ( tak, CZTERY godziny!!!!), bo ona wiecznie się spóźnia, potem są awantury w gabinecie ze sprzątaczką i dozorcą, bo się musi pani dr wyrobić do 20. Więc przyjmuje ekspresowo, bez badania itd. Żenada..
Mam zupełnie inne wrażenia po wizytach u dr Jagody Jaworskiej. Prowadzi moją ciążę - zawsze wysłucha, cierpliwie odpowie na wszystkie pytania, zrobi szczegółowy wywiad i dokładnie delikatnie zbada. Jest też ciepłą, przemiłą osobą, z poczuciem humoru. Po dwóch bardzo przykrych doświadczeniach u gin w Luxmedzie, dr Jaworska jest moim wspaniałym odkryciem. Gorąco polecam dr Jagodę Jaworską, wspaniały lekarz!
Karola603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując