Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice cz. 31
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-04, 17:33   #63
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: W Walentynki nie chcę kwiatka... wolę pierścień - to jest gratka! Zazdrośnice c

Jestem i ja Pierwszy wolny piątek i jak zwykle sama No nic, zadbam przynajmniej o siebie... TŻ na zajęciach z dzieciakami, a potem idzie na piwo z kumplami, bo jeden z nich ma urodziny...

Zeżarłam tonę kaszy manny i to jednak nie było to, czego chciałam
Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę Wam coś napisać...
Okres mi się spóźnia już 30 dni (drugi cykl po odstawieniu). Dzisiaj pakując się na wyjazd do domu znalazłam w szafie test ciążowy, więc postanowiłam go zrobić. Siedzę beztrosko na sedesie (sorry za szczegóły) robię teścik i tu nagle.... wielka gruba kreska w miejscu C... Myślałam że zemdleję... Dzwonię do B. i mówię, że jestem w ciąży. B. dłuższą chwilę milczy i mówi, żebym się uspokoiła, że pójdzie po drugi test. Ja krzyczę, że to niemożliwe, (bo od ostatniego okresu się nie kochaliśmy ) B. mnie dalej uspokaja. Patrzę na instrukcję a tam "linia w polu kontrolnym C, to można zakładać, że jest Pani w ciąży." Prawie mdleję. Patrzę wyżej i czytam pełne zdanie "Jeśli pojawią się dwie linie - jedna linia w polu testowym T, druga linia linia w polu kontrolnym C, to można zakładać, że jest Pani w ciąży". Grunt to czytać po łebkach Dzwonię do B. że jednak nie jestem w ciąży. Pomyślał,że się nabijam, ale w końcu uwierzył. Z nerwów zadzwoniłam do mamy i jej opowiedziałam całą historię - pękała ze śmiechu. Jestem żałosna
Umarłabym na zawał na Twoim miejscu, znając mnie
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...

Edytowane przez magda2109
Czas edycji: 2011-02-04 o 17:42
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora