Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-14, 13:15   #4698
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Cześć Kochana No ja nie zrezygnowałam z Wizażu i z...zestawow. Jednak te zestawy z mazidel czy z BU sa jak dla mnie najskuteczniejsze ,no i cenowo bardzo przystępne A TY dlaczego nie kupowałaś? Wyjechałaś?

Z Bu ostatnio zamowiłam kolagen roślinny i jestem pozytywnie zaskoczona oraz serum na oczy i na naczynka, bo brakowalo mi czegos lzejszego na okolice oczu,tez calkiem fajnie sie sprawdza.
Przez dłuższy czas nie zamawiałam nic z BU, bo jakoś mi szał minął, chciałam czegoś innego i tak szukałam, próbowałam, testowałam z lepszym lub gorszym skutkiem. Ale ostatnimi czasy mam fazę na wspomnienia , więc weszłam na wszystkie swoje ulubione strony i zaczęłam zamawiać A jeszcze przedwczoraj znalazłam stare faktury z BU, ZSK i Kolorówki i wspominałam jak dużo można było kupić 10 lat temu za 60 zł

Obecnie testuję serum LEMON EXTRA, tradycyjnie w połączeniu z HA, ale raz na 2, 3 dni, bo po pierwszych nocach z serum na twarzy, coś mnie zapchało i obawiam się, że to mogło być to. Wolałam starą wersję EKO.

I też stosuję serum na okolice oczu i naczynka Niezłe jest, leciutkie. Ale zobaczymy za jakieś 2, 3 tygodnie.
Kupiłam sobie do tego opakowanie roll-on w ZSK z trzema kuleczkami i tak sobie jeżdżę tym pod oczami

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Puder do twarzy z cynkiem- to jest świetna rzecz, faktycznie daje dodatkową ochronę UV (teoretycznie spf30, a w praktyce-pewnie zależnie od nałożonej ilości). Zwykle stosuję chemiczne filtry spf50, i jeśli zdarza mi się spędzić kilka godzin na słońcu, to po wieczornym myciu skóra jest lekko zaróżowiona. Kiedy używam tego pudru skórę mam niewzruszoną słońcem, jakbym cały dzień spędziła w domu.
Oczywiście bardzo bieli, ale wymieszałam go z pudrem sypkim Yves Rocher i mam kolor idealny. Dodatkowo daje też niezle krycie.
Odradzam tylko zakup opakowania - ono jest tak fatalnie zaprojektowane, że połowa pudru ląduje poza opakowaniem za każdym razem jak je otwieram.
https://www.biochemiaurody.com/sklep...amboozinc.html
Bardzo warto go kupić - nie dość, że dobrze matuje, to faktycznie chroni przed uv, a sam cynk ma też chyba leczniczy wpływ na skórę, a cena jest śmieszna (16zł) . Tylko lepiej go sobie wymieszać w jakimś własnym, starym opakowaniu po pudrze.
Też go mam, ale wzbogaciłam go jeszcze krzemionką.
Zastanawiam się tylko nad bieleniem, o którym wspominasz, bo po nałożeniu jest całkowicie transparentny. Matuje, goi, chroni przed słońcem, ale u mnie bielenia nie ma. Czym go nakładasz?

A co do opakowania, to wystarczy kupić podręczne opakowanie na puder 25 ml i puszek o średnicy wieczka i voila
Nic się nie dzieje, puder przewraca się w torebce, plecaku i wszystko jest na swoim miejscu
Ja akurat kupiłam je w Kolorówce, ale na BU mają identyczne pudełko 25 ml z sitkiem, tylko kolor wieczka inny.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2020-06-14 o 13:16
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując