Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-29, 08:43   #2105
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Mamusie MARCOWO-KWIETNIOWE 2010 r. CZ II

Witajcie dziewczyny!
Ja po wczorajszych wizytach w pozytywnym nastroju:
najważniejsze to to, że torbiele na nerkach Oli się nie powiększyły , lekarz zaczął szukać tego mojego mięśniaka co miał przeszkadzać w porodzie i nie mógł go znaleźć Ola rośnie ładnie, wymiary prawidłowe, moje wszelkie wyniki nie najlepsze, ale zawsze mogły być gorsze
Jak zaczęłam opowiadać o twardnieniu brzucha, to lekarz powiedział, że mam się nie wygłupiać i mnie na zwolnienie lekarskie wysłał. Puls i ciśnienie ma mi się uspokoić i to twardnienie się skończyć, zobaczymy.
A i jeszcze powiedział, że teraz to mam brać tylko żelazo, no-spę i leki na ciśnienie - mam odstawić witaminy, Wy też takie zalecenia dostałyście?

Pozostałych wizyt opisywać nie będę: 2 zęby u dentysty - brrrr a potem ksiądz...


A na basen to i my planujemy zabierać Olę, z tym, że w naszym wspaniałym mieście są te baseny jakieś takie zasyfione (w skrócie: moja koleżanka i jej mąż zarazili się na jednym z nich gronkowcem, do tej pory się z nim męczą), więc będziemy jeździli 30 km do miasta powiatowego , tam są te wszystkie bajery i mini basen dla dzieci z super-ciepłą wodą i czekamy, co będzie w tym szumnie zapowiadanym aqua-parku co go mają chyba w przyszłym roku wybudować niedaleko nas.
__________________
Ola - 07.03.2010



catro jest offline Zgłoś do moderatora