Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-27, 16:20   #3317
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Proszę o ogólną analizę pod względem działania na skórę. Bardzo tanie i jeszcze bardziej wydajne są te kosmetyki, a ich jakość i działanie też mnie zadowala. Czy jest coś w składzie, czego należy się bać ?


FREEMAN Oczyszczająca Glinka do Twarzy z Avocado i Owsianką
Water, (Aqua) Kaolin, Bentonite, Polysorbate 20, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Propylene Glycol, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Titanium Dioxide (CI 77891), Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Persea Gratissima, (Avocado) Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Meal, Hydroxyethyl Cellulose, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Yellow 5 (CI 19140), Blue 1 (CI 42090), Red 33 (CI 17200)


FREEMAN Ogórkowa Maseczka Peel-Off
Water, (Aqua) Polyvinyl Alcohol, SD Alcohol 40-B, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycerin, PPG-5-Ceteth-20, Lactic Acid, Aminomethyl, Propanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Carbomer, Triethanolamine, Blue 1(CI 42090), Yellow 5(CI 19140), Fragrance (Parfum)
Będzie OT

Gdzie kupujesz kosmetyki Freeman? Bo w Rossmanach je wycofują
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora