Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-23, 00:25   #3318
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie Wizażanki Zalogowałam się tutaj latem, przeczytałam też dużą częsć wątku, gdyż zastanawiałam się nad depilacją laserową i nie mogłam się zmobilizować. Bo jak juz wiedziałam, że chciałabym ją wykonać, to i tak musiałam przemóc swój strach i inne takie. W końcu poszłam, podbudowana opiniami tych co już ją wykonały. I dla tych osób które sie zastanawiają, powiem że strach ma wielkie oczy i naprawdę nie warto tracić czasu na męczarnie z goleniem czy zwykłą depilację depilatorem. Dla mnie to był koszmar, ciagle coś do golenia, do wyrywania i tak wkoło, i jak nie wrastanie, to podrażnienia. Po pierwszym zabiegu bikini laserem efekt super. Już wiedziałam, że popełniłam błąd zwlekając tak długo. Nie powiem, bólu troche było, ale to wszystko do przeżycia. Po drugim zabiegu jakby wysyp odrastających włosków, podobnie jak wam, kosmetolog powiedziała, ze to dobrze, ba nawet mnie uprzedziła, że tak może być. Po trzecim kolejny zachwyt, bo widać było kolejny skok do przodu. Teraz jestem juz po czwartym, włoski gdzieniegdzie odrastaja, ale to naprawdę niewiele, i bardzo słabe. Jak ktoś miał duży problem z nimi wczesniej, to teraz takie powiedzmy dwadzieścia włosków jest już jak ideał. Ja robię zabiegi w xxx, mają sieć w całej Polsce, skuteczny laser, a salon poleciła mi jedna z wizażanek, i cieszę się że tu trafiłam i w końcu zabrałam się za zabiegi. Wiadomo że każda z nas będzie indywidualnie reagowała na ból, będzie miała inne efekty, bo to wszystko zależy od wielu czynników. W każdym razie ja jestem zadowolona, jeśli ktoś ma jakieś pytania lub chciałby skorzystać ze zniżki 20% na pierwsze zabiegi to śmiało można pisać do mnie xxx. Robiłam też latem pachy, tylko jeden zabieg, a do dziś mam chyba mniej niż połowę tych włosów co przedtem. Ja robię zabiegi bez znieczulenia, i po wpisach widzę, że każdy róznie ból odczuwa. Dla mnie pachy były dużo boleśniejsze niż bikini, przy nogach to można uciąć sobie dzemkę, chyba że prowadzi się miłą pogawędkę z panią kosmetolog. A muszę powiedzieć, że w gabinecie do którego ja chodzę, są naprawdę przemiłe panie. Ja zaczęłam latem, wiec zero opalania było, więc jak któraś mysli o tych zabiegach, to warto już teraz zacząć, będą efekty na lato pozdrawiam

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 17:35 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując