Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-05, 08:26   #123
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Zgodnie za radami (w cz. V) przypiłowałam paznokcie.
Nie są jeszcze rewelacyjnie wypiłowane, jakieś takie trochę krzywe, ale chyba jest lepiej niż było. Póki co nałożyłam tylko odżywkę.
Jak myślicie?
Kształt juz duzo lepszy
Ale ciężko mi ocenić bez lakieru. maźnij jakimś kolorem i wrzuć. bardzo chętnie obejrzymy

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
dając Wam cynk o nadchodzącej limitce Sensique!
Tyłka mi nie urwały te kolory Poza tym niebieściakiem na górze

Cytat:
Napisane przez sylwinka1000 Pokaż wiadomość
Efekty moich dzisiejszych kombinacji
Baaaardzo fajnie ale ja bym zostawiła bez brokatu

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Jaka róznica Brawo Malina! I życzę wytrwałości w dalszej pielęgnacji. Widać, że warto
Ja może bym się w końcu za moje zabrała. I tak się poprawiłam bo już ich nie torturuję suszarką ani tym bardziej prostownicą. Używam masek, odżywek i szamponów na bazie naturalnych składników i pijam pokrzywkę oraz wcieram wodę brzozową Nie wiem co jeszcze mogę dla nich zrobić. Tylko ja mie mam nawet lekko pofalowanych. Druty. Proste że masakra

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
nie wiem co wymyślić na konkurs orliczki zartuje Orlicy przeprasza nie mogłam sie powstrzymać


Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
nie bijcie mnie... nawet skorek nie doczyscilam, odrazu cale zmylam, nie podobaly mi sie i zle sie z nimi czulam...
A mi się podobają

Cytat:
Napisane przez xmerlinmonroex Pokaż wiadomość
Moje pazurki pokazane pierwszy raz gdziekolwiek
(obgryzalam pazurki całe życie, ale z dwa i poł roku temu rzuciłam ten nałóg )
Prosty wzorek
Też mi sie kształt rzucił w oczy ale doczytałam, że już poprawiłas Bardzo ładne paznokcie. Też obgryzałam kupę czasu A wzorek śliczny. Próbowałam taki zrobić jakiś czas temu ale wyszło co najmniej komicznie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to i ja pokażę paskudki, bo z miejsca taki offtop strzeliłam, że powinnam się wstydzić
Za to baty

A za paznokcie i alkier
Zawsze masz tak ładnie wszystko dopracowane
Dalej z wzorkiem też świetnie
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora